Restauracje

Organizacja styp.


Poniżej przedstawiamy Państwu listę restauracji, w których możecie Państwo zorganizować poczęstunek dla bliskich zmarłej osoby.

Hotel Safir /Junikowo/

autor: Universum

Adres: ul. Żmigrodzka 41/49, 60-171 Poznań
Telefon kontaktowy: 61 867 37 11, fax. 61 867 83 36
Adres strony internetowejwww.hotelsafir.pl

 

 
Bliskość cmentarza komunalnego Junikowo sprawia, że restauracja w Hotelu Safir jest odpowiednim miejscem uroczystych spotkań rodzinnych odbywających się po ostatnim pożegnaniu zmarłej osoby. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych i przystępną ofertę cenową.

Zapraszamy, zapewniając dyskretną obsługę w atmosferze spokoju i zadumy.

Pałacyk pod Lipami /Miłostowo/ 5 minut

autor: Universum

Adres: ul. Poznańska 35, 62-020 Swarzędz
Telefon kontaktowy: 61 817 31 47,kom. 607 376 916, 607 376 942
Adres strony internetowejhttp://www.palacyk.com.pl/

 


Restauracja i hotel „Pałacyk pod lipami” mieści się w stylowym pałacyku myśliwskim, usytuowanym w starym parku w Swarzędzu zaledwie 5 minut drogi od cmentarza Miłostowo.
Obiekt ten cechuje łatwy dojazd ulicą Poznańską, malownicze krajobrazy, które możecie Państwo podziwiać zarówno z okien pałacu, jak i na łonie natury z ustawianych na polanie namiotów, baza restauracyjna, która pozwala na ugoszczenie nawet do 150 gości, plac zabaw dla dzieci, mini zoo, oraz muzeum pszczelarstwa. Niewątpliwym atutem hotelu jest fakt, iż proponuje on Państwu przystępną cenowo ofertę. Cena organizacji poczęstunku, przy którym rodzina i bliscy mogą wspomnieć osobę zmarłą rozpoczynaja się od 35zł za osobę.

Restauracja Atut /Miłostowo/

autor: Universum

Adres: ul. Gnieźnieńska 43, 61-015 Poznań
Telefon kontaktowy: 61-878-01-82, kom. 603 293 108
Adres strony internetowejwww.atut.neostrada.pl

 

Restauracja jest usytuowana 150 metrów od wejścia głównego na cmentarz Miłostowo od strony ul. Gnieźnieńskiej. Lokal o wieloletniej tradycji, stale udoskonalający ofertę, który cechuje wyjątkowa dbałość o poziom oferowanych usług z całą pewnością zapewni Państwu niepowtarzalny komfort i stosowny do okoliczności nastrój. Restauracja Atut oferuje bogate menu, najwyższą jakość potraw, elegancką dekorację stołów oraz fachową i dyskretną obsługę. Wszystko to po przystępnych cenach.

Restauracja Beverly Hills oraz Wersal /Miłostowo/

autor: Universum
  • 2019-08-06

Adres: ul. Nieszawska 19, 61-021 Poznań
Telefon kontaktowy: 61 871 15 55
Adres strony internetowej: www.wshig.pl/restauracja/

 

Nasza restauracja znajduje się w bliskiej okolicy cmentarza Miłostowo – około 7 minut jazdy samochodem zarówno od strony ulicy Warszawskiej, jak i Gnieźnieńskiej.

Oferujemy Państwu dwie sale restauracyjne: główną Beverly Hills, która daje możliwość organizacji przyjęcia pożegnalnego nawet dla 120 osób, a także bardziej kameralny Wersal, w którym w kameralnym nastroju zorganizujemy przyjęcie pożegnalne do 28 osób.
Zapewniamy wysokiej jakości obsługę, która w należyty sposób uszanuje ten trudny dla Państwa czas, pyszne jedzenie oraz bezpłatny parking.

Oferujemy menu od 27zł/osobę.

Restauracja Dimitris /Junikowo/

autor: Universum

Adres: ul. Grunwaldzka 326, 60-166 Poznań
Telefon kontaktowy: 61 867 31 60, kom. 601 49 81  89
Adres strony internetowejwww.restauracjadimitris.pl

 

Restauracja jest usytuowana naprzeciwko głównej bramy prowadzącej na cmentarz Junikowo od strony ul. Grunwaldzkiej. Dimitris jest miejscem, które może poszczycić się wieloletnią tradycją w branży gastronomicznej oraz bogatym doświadczeniem w organizacji pożegnań bliskich osób zmarłych. Główne atuty lokalu poza bardzo dogodną lokalizacją oraz doświadczonym personelem, to obszerna sala, bardzo zróżnicowane menu oraz przystępne ceny. Goście restauracji chwalą sobie smaczne dania, miłą atmosferę oraz bardzo dobry kontakt z szefową. Dimitris jest czynny przez siedem dni w tygodniu w godzinach 10:00-19:00 w dni robocze oraz 11:00-18:00 w weekendy. Restauracja każdego klienta traktuje indywidualnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich gości. Lokal godny polecenia.

Restauracja Dwa Asy /Junikowo/

autor: Universum

Adres: ul. Malwowa 11b, 60-175 Poznań
Telefon kontaktowy: 61 867 67 12, kom. 504 466 385
Adres strony internetowejwww.dwaasy.pl

Zapraszamy do naszej restauracji, którą cechuje bardzo dobra lokalizacja względem cmentarza Junikowo (ok. 300 metrów od głównego wejścia na cmentarz od strony ul. Grunwaldzkiej). Zalety naszej restauracji, to szybki i dogodny dojazd oraz kameralne miejsce. Oferujemy rodzinną atmosferę, dobrą kuchnię oraz klimatyzowaną salę na 64 osoby. Nasze menu to przede wszystkim dania tradycyjnej kuchni polskiej i europejskiej. Potrawy przygotowujemy na miejscu ze świeżych produktów dostarczanych każdego dnia i serwujemy je na najwyższym poziomie dla naszych klientów.
Funkcjonujemy od 2002 roku. W tym czasie pozyskaliśmy całkiem spore grono stałych klientów oraz pokaźny bagaż doświadczeń niezbędnych do profesjonalnego świadczenia usług gastronomicznych. Przez wiele lat organizacji przyjęć popogrzebowych nabyliśmy wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić Państwu spokój i należyty nastrój w pożegnaniu osoby zmarłej. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz rozsądne ceny.
Przy restauracji znajduje się przytulny ogródek oraz  parking, który oddajemy do Państwa dyspozycji.
Gwarantujemy smaczne dania oraz wysoką jakość usług. Wierzymy, że również Państwu jesteśmy w stanie przedstawić interesującą ofertę.

Lokal godny polecenia!

Restauracja Miła /Miłostowo/

autor: Universum

Adres: ul. Warszawska 93/95, (vis a vis Term Maltańskich) Poznań
Telefon kontaktowy: tel. 618772769, kom. 501 077 084
Adres strony internetowejhttp:/www.restauracjamila.pl

Szanowni Państwo,
Łącząc wyrazy głębokiego współczucia, pragniemy zaproponować Państwu zorganizowanie Przyjęcia Pogrzebowego w naszej restauracji. Gwarantujemy utrzymanie należytego nastroju, wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny. Do dyspozycji gości oddajemy piękną salę oraz obszerny taras z widokiem na zielone tereny nadmaltańskie. Restauracja znajduje się w bliskim sąsiedztwie cmentarza Miłostowskiego z dogodnym dojazdem od strony ulicy Warszawskiej, Gnieźnieńskiej jak i ulicy Wrzesińskiej.
Chcemy, aby nasi goście zaznali przyjemności nie tylko z jedzenia, ale również z przebywania w naszej restauracji. Dysponujemy 95 miejscami siedzącymi. Nasz kucharz to prawdziwy mistrz. Dania przygotowywane są z najlepszej jakości składników. Wielką wagę przykładamy także do świeżości wykorzystywanych przez nas produktów.
Proponujemy menu w kilku wariantach zaczynając od 32 zł od osoby.

Tak nakrywamy na przyjęcia popogrzebowe.

Restauracja Novotel Poznań Malta /Miłostowo/

autor: Universum
  • 2018-11-02

Adres: ul. Termalna 5, 61-028 Poznań
Telefon kontaktowy: 61 6543 103, kom. 668 878 980
E-mail: h0525-sb@accor.com lub h0525-sb1@accor.com
Strona FB: NovotelPoznanMalta


Przyjęcia w restauracji Novotel Poznań Malta to pewność, że całość spotkania będzie dopracowana w najmniejszym szczególe. Przygotujemy dla Państwa doskonale dobrane menu, zapewnimy wyjątkową atmosferę i profesjonalną obsługę. Nasze doświadczenie i wiedza pomogą w organizacji przyjęcia a Państwo będziecie mogli spokojnie w nim uczestniczyć, znajdując ukojenie wśród najbliższych.


Novotel Poznań Malta ustyuowany jest w odległości 3 km od Cmentarza na Miłostowie (w zależności od natężenia ruchu jest to około 3-5 minut prostej drogi samochodem).


Nasze propozycje menu zaczynają się od 60 zł. Oczywiście jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa sugestie dotyczące organizacji przyjęcia oraz menu.


Elegancka restauracja, która przyciąga wykwintnymi smakami cieszy się szczególną popularnością w okresie wiosenno-letnim, do czego przyczynia się taras z widokiem na piękny ogród oraz odkryty basen. Dodatkowym atutem hotelu jest przestronny parking mieszczący 120 samochodów.

Restauracja Rycerska /Miłostowo/

autor: Universum

Adres: ul. Krańcowa 98, 61-036 Poznań
Telefon kontaktowy: (+48) 61 876 62 03
Adres strony internetowejwww.campingmalta.poznan.pl

Restauracja Rycerska położona jest nad brzegiem Jeziora Maltańskiego, 5 minut od cmentarza Miłostowo. Pragniemy zaoferować Państwu organizację przyjęcia popogrzebowego w cichej, spokojnej okolicy.
Restauracja posiada klimatyzowaną salę mogącą pomieścić100 osób i bezpłatny, duży parking przed budynkiem. Restauracja poleca znakomitą kuchnię europejską, jak i staropolską, a Szef Kuchni spełni każde indywidualne życzenie. Proponujemy menu w kilku wariantach od 40 zł od osoby.

Zapraszamy serdecznie w godzinach od 11:00 do 22:00.
Rezerwacje miejsc i organizacja imprez: rycerska@malta.poznan.pl , tel: (61) 876 62 03

Restauracja Saute /Miłostowo/

autor: Universum
  • 2017-11-24

Adres: ul. Bnińska, 61-023 Poznań
Telefon kontaktowy: 61 222 46 29
Adres strony internetowejwww.sauterestaurant.pl

Restauracja Saute znajduje się niedaleko cmentarza Miłostowo i cechuje ją wyjątkowo dogodny dojazd od strony ulicy Warszawskiej.
Nasza restauracja oferuje Państwu profesjonalne przygotowanie kameralnego przyjęcia pożegnalnego. Lokal specjalizuje się w kuchni europejskiej, a profesjonalni kucharze oraz obsługa dokładają wszelkich starań, by każdy gość odwiedzający naszą restaurację, wyszedł z niej zadowolony. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie starając się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.
Dysponujemy dwoma klimatyzowanymi salami na łączną ilość 36 osób. Na terenie obiektu znajdują się miejsca parkingowe dla gości restauracji.

Restauracja Wiedeńska /Miłostowo/

autor: Universum

Adres: ul. Warszawska 133, 61-047 Poznań
Telefon kontaktowy: 61-879-48-31, kom. 501-469-083
Adres strony internetowejwww.wiedenska.poznan.pl

 

Restauracja jest usytuowana niedaleko wejścia na cmentarz Miłostowo od strony ul. Warszawskiej i może pochwalić się ponad 20letnią tradycją. Przez ten czas z usług restauracji skorzystało wielu klientów, którzy docenili jej kuchnię oraz kameralny klimat.  Menu czerpie z rodzimych przepisów, smacznych i zdrowych, dalekich od nowoczesnej gastronomii. Właścicielka realizuje nawet najbardziej wyszukane zamówienia i każdego klienta traktuje indywidualnie. Równocześnie restauracja pochwalić może się przystępną ofertą cenową (od 33,00zł/osoba - cena zestawu obiadowego dwudaniowego z ciastem oraz kawą/herbatą).