Akcesoria

W ramach kompleksowej obsługi oferujemy Państwu szeroki wachlarz produktów pogrzebowych. Aktualnie dostępne modele mogą różnić się od przedstawionych.

Kwiaty i wieńce

autor: Universum


W ramach kompleksowej obsługi oferujemy Państwu szeroki wachlarz kwiatów, wieńców oraz wiązanek pogrzebowych, które dowozimy dla Państwa na wskazany cmentarz w dniu pogrzebu.

Kwiaciarnia znajduje się w siedzibie głównej Universum przy ul. Woźnej 15a w Poznaniu. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 -19:00, a w weekendy i święta w godzinach 8:00 - 14:00. Możliwość wyboru oraz zamówienia kwiatów istnieje również w filiach Głównego Biura Pogrzebowego Universum znajdujących się przy biurze cmentarza Junikowo (od ul. Grunwaldzkiej) oraz przy ul. Gnieźnieńskiej 36 naprzeciwko wjazdu na teren cmentarza Miłostowo.

Wybrane i zamówione przez Państwa kwiaty dostarczamy na cmentarz.

Poniżej prezentujemy Państwu przykładowe kompozycje z naszej oferty. Aktualnie dostępne wzory, jak i kwiaty mogą różnić się od przedstawionych zależnie od pory roku. W naszych biurach przygotowaliśmy dla Państwa ekspozycję wzorów wieńców złożonych z kwiatów sztucznych, abyście nie musieli Państwo podejmować decyzji na podstawie katalogu.