Restauracje

Organizacja styp.


Poniżej przedstawiamy Państwu listę restauracji, w których możecie Państwo zorganizować poczęstunek dla bliskich zmarłej osoby.

Gościniec pod Brzozami /Junikowo/

autor: Universum

  • 2021-10-01

Adres: ul. Malwowa 148, 60-185 Skórzewo
Telefon kontaktowy: 61 814 35 24, 696 102 252
Adres strony internetowejwww.podbrzozami.pl

Serdecznie zapraszamy w wyjątkowe miejsce, jakim jest GOŚCINIEC Pod Brzozami.

W stylowych i eleganckich wnętrzach restauracji hotelowej można zorganizować dowolną uroczystość, spotkanie biznesowe.

Posiadamy dwie sale restauracyjne (klimatyzowane):
I sala - do 25 osób,
II sala - do 45 osób, łącznie możemy zorganizować stypę do 70 osób.

Naszą wizytówką jest znakomita kuchnia przygotowana przez szefa kuchni, dbającego o wyjątkowy smak serwowanych dań.

Odległości do cmentarzy w Poznaniu:

- Junikowo ok 1,5 km od głównego wejścia
- Poznań Ogrody 7 km
- Poznań Górczyn 6 km
- Skorzewo ok 2 km
- Konarzewo 12 km
- Dopiewo 12 km
- Komorniki 8 km

Pałacyk pod Lipami /Miłostowo/ 5 minut

autor: Universum


Adres: ul. Poznańska 35, 62-020 Swarzędz
Telefon kontaktowy: 61 817 31 47,kom. 607 376 916, 607 376 942
Adres strony internetowejhttp://www.palacyk.com.pl/

 


Restauracja i hotel „Pałacyk pod lipami” mieści się w stylowym pałacyku myśliwskim, usytuowanym w starym parku w Swarzędzu zaledwie 5 minut drogi od cmentarza Miłostowo.
Obiekt ten cechuje łatwy dojazd ulicą Poznańską, malownicze krajobrazy, które możecie Państwo podziwiać zarówno z okien pałacu, jak i na łonie natury z ustawianych na polanie namiotów, baza restauracyjna, która pozwala na ugoszczenie nawet do 150 gości, plac zabaw dla dzieci, mini zoo, oraz muzeum pszczelarstwa. Niewątpliwym atutem hotelu jest fakt, iż proponuje on Państwu przystępną cenowo ofertę. Cena organizacji poczęstunku, przy którym rodzina i bliscy mogą wspomnieć osobę zmarłą rozpoczynaja się od 35zł za osobę.

Restauracja Atut /Miłostowo/

autor: Universum


Adres: ul. Gnieźnieńska 43, 61-015 Poznań
Telefon kontaktowy: 61-878-01-82, kom. 603 293 108
Adres strony internetowejwww.atut.neostrada.pl

 

Restauracja jest usytuowana 150 metrów od wejścia głównego na cmentarz Miłostowo od strony ul. Gnieźnieńskiej. Lokal o wieloletniej tradycji, stale udoskonalający ofertę, który cechuje wyjątkowa dbałość o poziom oferowanych usług z całą pewnością zapewni Państwu niepowtarzalny komfort i stosowny do okoliczności nastrój. Restauracja Atut oferuje bogate menu, najwyższą jakość potraw, elegancką dekorację stołów oraz fachową i dyskretną obsługę. Wszystko to po przystępnych cenach.

Restauracja Dimitris /Junikowo/

autor: Universum


Adres: ul. Grunwaldzka 326, 60-166 Poznań
Telefon kontaktowy: 61 867 31 60, kom. 601 49 81  89
Adres strony internetowejwww.restauracjadimitris.pl

 

Restauracja jest usytuowana naprzeciwko głównej bramy prowadzącej na cmentarz Junikowo od strony ul. Grunwaldzkiej. Dimitris jest miejscem, które może poszczycić się wieloletnią tradycją w branży gastronomicznej oraz bogatym doświadczeniem w organizacji pożegnań bliskich osób zmarłych. Główne atuty lokalu poza bardzo dogodną lokalizacją oraz doświadczonym personelem, to obszerna sala, bardzo zróżnicowane menu oraz przystępne ceny. Goście restauracji chwalą sobie smaczne dania, miłą atmosferę oraz bardzo dobry kontakt z szefową. Dimitris jest czynny przez siedem dni w tygodniu w godzinach 10:00-19:00 w dni robocze oraz 11:00-18:00 w weekendy. Restauracja każdego klienta traktuje indywidualnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich gości. Lokal godny polecenia.

Restauracja Dwa Asy /Junikowo/

autor: Universum


Adres: ul. Malwowa 11b, 60-175 Poznań
Telefon kontaktowy: 61 867 67 12, kom. 504 466 385
Adres strony internetowejwww.dwaasy.pl

Zapraszamy do naszej restauracji, którą cechuje bardzo dobra lokalizacja względem cmentarza Junikowo (ok. 300 metrów od głównego wejścia na cmentarz od strony ul. Grunwaldzkiej). Zalety naszej restauracji, to szybki i dogodny dojazd oraz kameralne miejsce. Oferujemy rodzinną atmosferę, dobrą kuchnię oraz klimatyzowaną salę na 64 osoby. Nasze menu to przede wszystkim dania tradycyjnej kuchni polskiej i europejskiej. Potrawy przygotowujemy na miejscu ze świeżych produktów dostarczanych każdego dnia i serwujemy je na najwyższym poziomie dla naszych klientów.
Funkcjonujemy od 2002 roku. W tym czasie pozyskaliśmy całkiem spore grono stałych klientów. Przez wiele lat organizacji przyjęć popogrzebowych nabyliśmy wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić Państwu spokój i należyty nastrój w pożegnaniu osoby zmarłej. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz rozsądne ceny.
Przy restauracji znajduje się przytulny ogródek oraz  parking, który oddajemy do Państwa dyspozycji.
Gwarantujemy smaczne dania oraz wysoką jakość usług. Wierzymy, że również Państwu jesteśmy w stanie przedstawić interesującą ofertę.

Lokal godny polecenia!

Restauracja Lechicka

autor: Universum


Adres: ul. Lechicka 101, 61-619 Poznań
Telefon kontaktowy: kom. 697 900 213
E-mail: recepcja@hotel-lechicka.pl
Adres strony internetowejhttps://www.hotel-lechicka.pl/

 

Serdecznie zapraszamy szanownych Państwa do naszej kameralnej Restauracji Lechickiej zlokalizowanej w obiekcie Hotelu Lechicka, przy ulicy Lechickiej 101.
Organizujemy uroczyste stypy od kilkunastu do kilkudziesięciu osób, a nawet dla ponad 100 osób. Serwujemy dania tradycyjnej polskiej kuchni w zestawach już od 38 zł/os.

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty. Na każde zapytanie reagujemy błyskawicznie.

Restauracja Miła /Miłostowo/

autor: Universum


Adres: ul. Warszawska 93/95, (vis a vis Term Maltańskich) Poznań
Telefon kontaktowy: tel. 618772769, kom. 501 077 084
Adres strony internetowejhttp:/www.restauracjamila.pl

Szanowni Państwo,
Łącząc wyrazy głębokiego współczucia, pragniemy zaproponować Państwu zorganizowanie Przyjęcia Pogrzebowego w naszej restauracji. Gwarantujemy utrzymanie należytego nastroju, wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny. Do dyspozycji gości oddajemy piękną salę oraz obszerny taras z widokiem na zielone tereny nadmaltańskie. Restauracja znajduje się w bliskim sąsiedztwie cmentarza Miłostowskiego z dogodnym dojazdem od strony ulicy Warszawskiej, Gnieźnieńskiej jak i ulicy Wrzesińskiej.
Chcemy, aby nasi goście zaznali przyjemności nie tylko z jedzenia, ale również z przebywania w naszej restauracji. Dysponujemy 95 miejscami siedzącymi. Nasz kucharz to prawdziwy mistrz. Dania przygotowywane są z najlepszej jakości składników. Wielką wagę przykładamy także do świeżości wykorzystywanych przez nas produktów.
Proponujemy menu w kilku wariantach zaczynając od 32 zł od osoby.

Tak nakrywamy na przyjęcia popogrzebowe.

Restauracja Rycerska /Miłostowo/

autor: Universum


Adres: ul. Krańcowa 98, 61-036 Poznań
Telefon kontaktowy: (+48) 61 876 62 03
Adres strony internetowejwww.campingmalta.poznan.pl

Restauracja Rycerska położona jest nad brzegiem Jeziora Maltańskiego, 5 minut od cmentarza Miłostowo. Pragniemy zaoferować Państwu organizację przyjęcia popogrzebowego w cichej, spokojnej okolicy.
Restauracja posiada klimatyzowaną salę mogącą pomieścić100 osób i bezpłatny, duży parking przed budynkiem. Restauracja poleca znakomitą kuchnię europejską, jak i staropolską, a Szef Kuchni spełni każde indywidualne życzenie. Proponujemy menu w kilku wariantach od 40 zł od osoby.

Zapraszamy serdecznie w godzinach od 11:00 do 22:00.
Rezerwacje miejsc i organizacja imprez: rycerska@malta.poznan.pl , tel: (61) 876 62 03