Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu!

23.09.2011 roku Universum Spółdzielnia Pracy uzyskała po raz pierwszy certyfikat ISO 9001:2008. Audit certyfikujący objął swoim zakresem całokształt realizowanych przez Universum czynności zarówno w obszarze usług pogrzebowych, jak i cmentarnych. Otrzymany certyfikat jest dowodem na to, iż Universum Spółdzielnia Pracy poprawnie zidentyfikowała procesy oraz stworzyła efektywne procedury umożliwiające zarządzanie tymi procesami.

Certyfikat Jakości Universum utrzymuje do dziś (obowiązujący standard ISO 9001:2015).

Dla Universum pozytywny wynik auditu oraz przyznanie certyfikatu ISO normy 9001 est potwierdzeniem tego, że wypracowane na przestrzeni lat procedury spełniają międzynarodowe wymogi i normy, że firma rozwija się we właściwym kierunku i zasłużenie nosi miano lidera rynku usług pogrzebowych w Wielkopolsce.

Dla Państwa certyfikat ten stanowi obiektywny dowód na to, że obdarzając nas zaufaniem przy powierzaniu Universum organizacji ceremonii pogrzebowej, możecie Państwo liczyć na najwyższy europejski poziom świadczonych usług oraz profesjonalizm oparty nie tylko na doświadczeniu, ale również jasnym i efektywnym systemie jakości.

Każdego dnia dokładamy starań by wdrożony w Universum system jakości był lepszy i pozwalał na maksymalizację Państwa satysfakcji z realizowanych przez nas usług. W informacji zwrotnej od Państwa upatrujemy szansy na rozwój zarówno wdrożonego w Universum systemu zarządzania jakością zgodnego z normą ISO 9001:2015, jak i całej firmy.