Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu!

Zmarł Twój najbliższy i nie wiesz co robić?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu!

+48 61 853 19 43
Źródło: Wikipedia

Historia Cmentarza w Suchym Lasie

Cmentarz parafii pw. Matki Bożej Pocieszenia w Poznaniu znajduje się przy ulicy Borówkowej i jest jednym z najmłodszych oraz najmniejszych nekropolii w mieście.

Na terenie cmentarza znajduje się kaplica Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, która pełni również funkcje duszpasterskie i posiada witraże z przedstawieniem Chrystusa Miłosiernego i archaniołów.

Nekropolia charakteryzuje się młodą zielenią wypełniającą alejki prowadzące poznaniaków do ich Bliskich, którzy odeszli. Na cmentarzu parafialnym pochowano ponad 2 000 osób. Znajdują się na nim groby wielu znanych i cenionych osobistości, w tym pisarzy, artystów, polityków i lokalnych działaczy.

Źródło: Wikipedia

Zakład pogrzebowy
Cmentarz Suchy Las

W Suchym Lesie spoczywa wielu uznanych poznańskich architektów, profesorów i działaczy oświatowych, których pomniki upamiętniające ich życie możemy do dzisiaj oglądać oraz oddawać cześć ich pamięci.

Firma Universum, która od wielu lat wspiera mieszkańców Poznania, oferuje swoje usługi najwyższej jakości również na cmentarzu parafialnym w Suchym Lesie. Profesjonalizm połączony z dużym zaangażowaniem owocuje w świetną obsługę najbardziej wymagających Klientów, którzy mogą być pewni, że ich oczekiwania zostaną spełnione.

Usługi Pogrzebowe Cmentarz Suchy Las

  • kremacja
  • ostatnie pożegnanie
  • transport zmarłych
  • prace cmentarne
  • balsamacja

Zakłady pogrzebowe
Universum w Poznaniu

Zakłady pogrzebowe
Universum w Poznaniu

ul. Grunwaldzka 305

Zakład przy ul. Grunwaldzkiej 305

ul. 23 Lutego 2/3

Zakład przy ul. 23 Lutego 2/3

Grunwaldzka 342

Zakład przy ul. Grunwaldzkiej 342

ul. Gnieźnieńska 36

Zakład przy ul. Gnieźnieńskiej 36