Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu!

Universum to firma, która posiada długą, trwającą blisko 60 lat, tradycję. Doświadczenie, które przez ten czas zebraliśmy, pozwoliło nam lepiej zrozumieć problemy i trudności, stojące przed bliskimi osób zmarłych. Próbując im sprostać, od 2010 roku udostępniamy Państwu narzędzia finansowe, umożliwiające organizację godnego pochówku mimo braku gotówki, bez konieczności pośpiesznego dokonywania formalności w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

Oferujemy Państwu:

1. Najtańszą pożyczkę na rynku w maksymalnej wysokości do 4000,00 zł z terminem spłaty 35 dni. Warunkiem uzyskania pożyczki jest okazanie dowodu osobistego oraz prawo do zwrotu poniesionych kosztów organizacji pochówku z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wypłata zasiłku pogrzebowego przez ZUS trwa średnio około 3 tygodni.

Powyższe rozwiązanie kierujemy przede wszystkim do osób, którym przysługuje zasiłek pogrzebowy z innego tytułu niż renta/emerytura. Nasza oferta to doraźne narzędzie, które pozwala Państwu skupić się na godnym pożegnaniu bliskiej osoby i daje czas na dokonanie formalności związanych z zasiłkiem bezpośrednio w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w późniejszym terminie. Kredytujemy Państwa z własnych środków. Całkowity koszt pożyczki wynosi 10,00 zł, niezależnie od wysokości udzielonej pożyczki.


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą lub macie pytania związane ze świadczonymi przez nas usługami, prosimy o kontakt pod wskazane numery telefonów. Zapraszamy także do naszych oddziałów, gdzie pracownicy służą Państwu doświadczeniem i pomocą.