Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu!

Ranking Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.
Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz „Pulsu Biznesu” zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

W dniu 11.02.2015r. w Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się piętnasta edycja gali, w której po raz kolejny Universum Spółdzielnia Pracy otrzymała wyróżnienie w postaci dyplomu. Wyrożnienie to jest dla nas tym bardziej istotne, że konkurowaliśmy w rankingu z dużo większymi przedsiębiorstwami niż nasze.

Mimo że to Państwa opinia i Państwa zdanie są dla nas najważniejsze, to jednak cieszy nas, że również na płaszczyźnie biznesowej nasza codzienna praca i wysiłek wkładany w realizację tak ważnych dla naszych klientów usług spotyka się z uznaniem szeroko rozumianego biznesu.