Jesteśmy dostępni dla Ciebie 7 dni w tygodniu przez 365 dni!

Kwiaty i wieńce

W ramach kompleksowej obsługi oferujemy Państwu szeroki wachlarz produktów pogrzebowych. Aktualnie dostępne modele mogą różnić się od przedstawionych.

Zmarł Twój najbliższy i nie wiesz co robić?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Jesteśmy czynni przez 7 dni w tygodniu przez 365 dni!

+48 61 853 19 43

Kwiaty i wieńce

W ramach kompleksowej obsługi oferujemy Państwu szeroki wachlarz kwiatów, wieńców oraz wiązanek pogrzebowych, które dowozimy dla Państwa na wskazany cmentarz w dniu pogrzebu.

Kwiaciarnia znajduje się w siedzibie głównej Universum przy ul. Woźnej 15a w Poznaniu. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 -19:00, a w weekendy i święta w godzinach 8:00 – 14:00. Możliwość wyboru oraz zamówienia kwiatów istnieje również w filiach Głównego Biura Pogrzebowego Universum znajdujących się przy ul. Grunwaldzkiej 342 oraz przy ul. 23 Lutego  4/6 obok biura administracji cmentarzy komunalnych.

Wybrane i zamówione przez Państwa kwiaty dostarczamy na cmentarz.

Dla zleceń telefonicznych prosimy o kontakt pod numer telefonu: 880 494 424 lub adres mailowy: kwiaty@universum-poznan.com.pl .

Poniżej prezentujemy Państwu przykładowe kompozycje z naszej oferty. Aktualnie dostępne wzory, jak i kwiaty mogą różnić się od przedstawionych zależnie od pory roku. W naszych biurach przygotowaliśmy dla Państwa ekspozycję wzorów wieńców złożonych z kwiatów sztucznych, abyście nie musieli Państwo podejmować decyzji na podstawie katalogu.

Zamówione kompozycje kwiatowe wykonywane są z kwiatów żywych, dlatego mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych w galerii. W przypadku kwiatów i dodatków sezonowych, w razie problemu z ich dostępnością, możliwe jest użycie sztucznych zamienników, o jakości i kolorystyce zbliżonych do kwiatów żywych.

Istnieje możliwość wykonania kompozycji z kwiatów w innych kolorach, niż te przedstawione na zdjęciach. Mogą to Państwo ustalić podczas składania zamówienia.