Jesteśmy dostępni dla Ciebie 7 dni w tygodniu przez 365 dni!

„Universum” Spółdzielnia Pracy działa w sektorze usług pogrzebowych, świadcząc kompleksowe usługi związane z pochówkiem zmarłych.
Nasza oferta obejmuje przede wszystkim organizację ceremonii pogrzebowych, kremacji, usługi związane z transportem zmarłych, sprzedaż akcesoriów pogrzebowych, montaż nagrobków oraz dostarczenie kwiatów przy organizacji pogrzebu.

Naszym klientom służymy doświadczeniem i wiedzą. Oferowane usługi pragniemy dostarczać po przystępnych cenach z dochowaniem najwyższej dbałości o szczegóły.

Nasze główne cele to:

– utrzymywanie pozycji lidera rynku usług pogrzebowych poprzez świadczenie najwyższej jakości oferowanych usług,
– utrzymanie wizerunku godnego zaufania partnera poprzez dostarczanie otoczeniu rzetelnej informacji na nasz temat,
– ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników w dążeniu do zadowolenia klienta.

W naszej działalności szczególny nacisk stawiamy na sumienność oraz dokładność świadczonych usług. Dążymy do ciągłego podnoszenia poziomu obsługi klienta. Najważniejsze dla nas jest zapewnienie zmarłym godnego pochówku oraz zadowolenie klientów z wykonanych przez nas usług przy jednoczesnej dbałości o stan środowiska naturalnego.

Założone cele pragniemy realizować poprzez wdrożenie oraz ciągłe doskonalenie systemu zarządzania zgodnego z wymogami stawianymi przez normy ISO 9001:2015, a kierownictwo „Universum” Spółdzielni Pracy zobowiązuje się do spełniania wymagań systemu zarządzania, ciągłego doskonalenia jego skuteczności oraz zapewnienia niezbędnych zasobów do jego utrzymywania.

                                                                                                                    

Prezes Zarządu
Piotr Szlingiert