Jesteśmy dostępni do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu!

W ramach misji dostarczania Państwu rzetelnej informacji na temat usług pogrzebowych oraz niesienia pomocy tym, którzy mają problem z odnalezieniem się w trudnych chwilach, które nieodzownie towarzyszą stracie bliskiej osoby, współpracujemy z redakcją bezpłatnego dwumiesięcznika „Czerwony Portfelik – Poradnik Seniora”. Na łamach tej gazety przybliżamy Państwu sylwetkę Universum, poruszamy problematykę opieki nad grobami, rezerwacji grobu za życia oraz staramy się ustrzec Państwa przed najczęściej popełnianymi w rozpaczy błędami, na które liczą nieuczciwi przedsiębiorcy. W cyklu artykułów poruszamy tematy ważne dla seniorów, odpowiadamy na pytania czytelników, które trafiają do redakcji, obalamy mity budowane na reklamach i przedstawiamy fakty takimi, jakie są jednocześnie dając Państwu szansę na podejmowanie świadomych decyzji w zakresie planowania miejsca swojego spoczynku czy organizacji pożegnania bliskiej osoby.

Zapraszamy do lektury i do śledzenia rubryki w dwumiesięczniku, gdzie co wydanie znajdą Państwo dawkę istotnych i aktualnych informacji. Poniżej zamieszczamy artykuły, które dotąd ukazały się na łamach Czerwonego Portfelika. Pełne wydania gazety w formie elektronicznej dostępne są na stronie redakcji www.czerwonyportfelik.pl w zakładce Archiwum Wydań.

Dział ten systematycznie będzie aktualizowany wraz z kolejnymi wydaniami gazety. Zachęcamy Państwa do lektury. W przypadku pytań odnośnie zamieszczonych w tym dziale materiałów prosimy o kontakt bezpośrednio z redakcją gazety lub elektronicznie z Universum Spółdzielnią Pracy. Jeżeli chcą Państwo zaproponować temat do rubryki „Ostatnia Droga” serdecznie zachęcamy do kontaktu z Redakcją.

Redakcja „Czerwony Portfelik Senior”
e-mail: redakcja@czerwonyportfelik.pl, tel. 505 151 952

Universum Spółdzielnia Pracy w Poznaniu
e-mail: info@universum-poznan.com.pl, tel. (+48) 61 853 19 43

Zakłady pogrzebowe
Universum w Poznaniu

Zakłady pogrzebowe
Universum w Poznaniu

ul. Grunwaldzka 305

Zakład przy ul. Grunwaldzkiej 305

ul. 23 Lutego 2/3

Zakład przy ul. 23 Lutego 2/3

Grunwaldzka 342

Zakład przy ul. Grunwaldzkiej 342

ul. Gnieźnieńska 36

Zakład przy ul. Gnieźnieńskiej 36