Przewóz zmarłych

Universum Spółdzielnia Pracy w Poznaniu oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebu. Naszą misją jest wszechstronna pomoc Rodzinom, które muszą zmierzyć się ze śmiercią Bliskiej Osoby. Wśród usług pogrzebowych, które stanowią wyznacznik i dumę Spółdzielni Pracy Universum jest całodobowy przewóz zwłok. W ramach tej usługi wykonujemy zarówno odbiór Zmarłego z miejsca zgonu, jak i przewóz zwłok na większe odległości - obejmujące region Wielkopolski, kraj oraz Europę.

Universum dysponuje w Poznaniu nowoczesną bazą transportową. W skład taboru samochodowego składa się sześć pojazdów marki Mercedes Vito, zakupionych w 2014 roku oraz dwa samochody marki Volkswagen Passat, nabyte w 2011 roku. Do Państwa dyspozycji mamy również Lancię Voyager oraz luksusowy karawan pogrzebowy marki Mercedes Benz Dueexis.
odbiór zmarych, transport zwłok universum
Nasze autokarawany to specjalistyczne pojazdy, które pozytywnie przeszły kontrolę Sanepidu i otrzymały certyfikaty zaświadczające, że spełniają wszystkie normy określające specyfikę przewozu zwłok. Karawany oraz inne samochody, które służą w Universum Spółdzielni Pracy do świadczenia usług pogrzebowych, odznaczają się nienagannym stanem technicznym oraz eleganckim wyglądem. Dzięki temu nie tylko spełniają wzorowo swoją rolę, ale także są wizytówką naszego zakładu pogrzebowego. Nasi kierowcy to profesjonaliści, którzy gwarantują rzetelnie wykonaną usługę oraz wszechstronną pomoc.

W ramach usługi przewozu zwłok - zwłaszcza poza granicę Polski - bierzemy na siebie odpowiedzialność za wszystkie formalności związane z dokumentami wymaganymi przez służby celne. W ramach oferowanej usługi również ubieramy zmarłych i wykonujemy toaletę pośmiertną.

 

Odbiór zmarłych i przewóz zwłok realizujemy całą dobę, siedem dni w tygodniu.
Zgłoszenia przyjmujemy pod całodobowym numerem telefonu: (+48) 61 853 19 43.

Zapraszamy również do jednej z naszych filii w celu uzyskania pełnej informacji na temat oferowanych przez nas usług.