Jesteśmy dostępni dla Ciebie 7 dni w tygodniu przez 365 dni!

Universum Spółdzielnia Pracy w Poznaniu oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebu.

Naszą misją jest wszechstronna pomoc Rodzinom, które muszą zmierzyć się ze śmiercią Bliskiej Osoby. Wśród usług pogrzebowych, które stanowią wyznacznik i dumę Spółdzielni Pracy Universum jest całodobowy przewóz zwłok. W ramach tej usługi wykonujemy zarówno odbiór Zmarłego z miejsca zgonu, jak i przewóz zwłok na większe odległości na terenie Polski.

 

Universum dysponuje w Poznaniu nowoczesną bazą transportową. Na naszą flotę karawanów składa się w sumie dziewięć pojazdów premium marki Mercedes w tym luksusowy karawan pogrzebowy marki Mercedes Benz Dueexis wyprodukowany na zlecenie Universum.

 

Nasze autokarawany to specjalistyczne pojazdy, które pozytywnie przeszły kontrolę Sanepidu i otrzymały certyfikaty zaświadczające, że spełniają wszystkie normy określające specyfikę przewozu zwłok. Karawany oraz inne samochody, które służą w Universum Spółdzielni Pracy do świadczenia usług pogrzebowych, odznaczają się nienagannym stanem technicznym oraz eleganckim wyglądem. Dzięki temu nie tylko spełniają wzorowo swoją rolę, ale także są wizytówką naszego zakładu pogrzebowego. Nasi kierowcy to profesjonaliści, którzy gwarantują rzetelnie wykonaną usługę oraz wszechstronną pomoc.

W ramach oferowanej usługi również ubieramy zmarłych i wykonujemy toaletę pośmiertną.

Odbiór zmarłych i przewóz zwłok realizujemy całą dobę, siedem dni w tygodniu.
Zgłoszenia przyjmujemy pod całodobowym numerem telefonu: (+48) 61 853 19 43.

Zapraszamy również do jednej z naszych filii w celu uzyskania pełnej informacji na temat oferowanych przez nas usług.