Jesteśmy dostępni dla Ciebie 7 dni w tygodniu przez 365 dni!

Usługi kamieniarskie

Universum świadczy usługi kamieniarskie w szerokim zakresie. Kuciem i złoceniem liter, naprawą oraz stawianiem nowych nagrobków zajmują się dla nas profesjonaliści z długoletnim stażem i bogatym doświadczeniem. Na cmentarzach komunalnych prace wykonujemy na miejscu, korzystając z nowoczesnego zaplecza technicznego. Usługi zlecone na cmentarzach parafialnych realizujemy w zakładzie kamieniarskim, do którego transportujemy niezbędne elementy nagrobka.
Poniżej przedstawiamy naszą ofertę, która jest zróżnicowana w zależności od rodzaju cmentarza.

Zmarł Twój najbliższy i nie wiesz co robić?

Zadzwoń do nas, jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Jesteśmy czynni przez 7 dni w tygodniu przez 365 dni!

+48 61 853 19 43

Cmentarze komunalne w Poznaniu

Universum świadczy usługi kamieniarskie w szerokim zakresie. Kuciem i złoceniem liter, naprawą oraz stawianiem nowych nagrobków zajmują się profesjonaliści z długoletnim stażem i bogatym doświadczeniem, którzy do swojej dyspozycji mają całe zaplecze techniczne, dostępne na miejscu. Odpowiednio przygotowane pomieszczenia pozwalają na  przechowywanie materiałów do budowy nagrobków bez utraty ich optymalnych parametrów.

Warto podkreślić, że poza standardowymi wzorami realizujemy również zamówienia specjalne. Przykładem takich prac są nagrobki wykonane przez Universum we współpracy z Urzędem Miasta Poznania na okoliczność upamiętnienia obchodów 50 rocznicy Poznańskiego Czerwca.

Zlecenie prac kamieniarskich Universum daje Państwu gwarancję konkurencyjnej ceny, najwyższej jakości oraz zgodności wykonanych prac z regulaminem, obowiązującym na każdym cmentarzu.

Zlecenia, dotyczące prac kamieniarskich, przyjmują wyłącznie pracownicy biur Universum znajdujących się na terenie cmentarzy, którzy najszybciej przedstawią Państwu wycenę nowego nagrobka, zweryfikują stan istniejącego i rzetelnie przedstawią wycenę jego demontażu/montażu lub renowacji.

Nasze biura na cmentarzach są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Więcej informacji możecie uzyskać Państwo osobiście w biurach cmentarzy:

Skontaktuj się z nami

Cmentarze parafialne w Poznaniu i okolicach

Universum świadczy usługi związane z demontażem, montażem nagrobka do pogrzebu, jak i z ustawieniem, naprawą lub wyrównaniem nagrobka również na terenie cmentarzy parafialnych w Poznaniu.

Usługę taką możecie Państwo zlecić w dowolnym oddziale Głównego Biura Pogrzebowego Universum. Gwarantujemy Państwu konkurencyjną cenę, krótkie terminy i rzetelną jakość świadczonej usługi.

Więcej informacji możecie uzyskać Państwo osobiście w naszym czynnym całą dobę biurze przy ul. Woźnej 15a, jednej z naszych filii, jak również telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Zakłady pogrzebowe
Universum w Poznaniu

Zakłady pogrzebowe
Universum w Poznaniu

ul. Grunwaldzka 305

Zakład przy ul. Grunwaldzkiej 305

ul. 23 Lutego 2/3

Zakład przy ul. 23 Lutego 2/3

Grunwaldzka 342

Zakład przy ul. Grunwaldzkiej 342

ul. Gnieźnieńska 36

Zakład przy ul. Gnieźnieńskiej 36